Türkiye’nin en büyük entegre dondurulmuş gıda üreticisi olan Feast, 2012 yılında yeni bir atılım gerçekleştirerek patisserie sektörüne giriş yapmış ve sektörün en beğenilen markalarından Cake Studio’yu bünyesine katmıştır. Gerçekleştirilen bu güç birliği ile Feast markasının yıllara dayanan sektör tecrübesi, güçlü dağıtım ağı ve kurumsal vizyonu, Cake Studio’nun kendine özel tarifleri, ustalığı ve marka enerjisi ile bir araya gelmiş ve ortaya çıkan sinerji ile başarılı işlerin temelleri atılmış oldu. Cake Studio’nun İzmir’deki yeni tesise taşınmasının ardından BRC ve Helal sertifikalarının alınma süreci de başarı ile tamamlanmıştır.


Özgörkey Gıda, hasat yapılan tarlaların merkezinde ve İzmir limanlarına çok yakın olması sebebiyle iyi bir stratejik konuma sahiptir. Yaklaşık 100.000 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yüksek teknoloji depoları ve üretim hatları ile yıllık yaklaşık 100.000 ton dondurulmuş gıda üretim kapasitesine sahiptir. Ürün yelpazesinde patatesten, sebzeye, kaplamalı ürünlerden unlu mamullere, meyveden pasta grubuna kadar bir çok çeşit mevcuttur. Feast olarak gücümüzü topraktan alıyor ve hasadın bir sanat olduğuna inanıyoruz.


Özgörkey Otomotiv 2002 yılından beri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisi olarak faaliyet vermektedir. Özgörkey Otomotiv, Satış ve Satış Sonrası hizmetlerini “müşteri memnuniyetini“ en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştiren; sosyal sorumluluk bilincine sahip, eğitimli çalışanları, iş ortakları ve müşterileri ile sürekli gelişen, yenilikçi, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketidir. Köklü geçmişimizden aldığımız tecrübeyle kalite ve prestijimizden ödün vermeden etkin rekabetçi yaklaşımlar ile kârlılık hedeflerimize ulaşmayı ve Ege Bölgesi’nde lider otomotiv şirketi olmayı hedeflemekteyiz.


Premium segmentte yer alan Key Hotel 2011 yılında İzmir’in en merkezi konumu olan Alsancak’ta hizmet vermeye başlamıştır. Ev otomasyonlu ve çoğu deniz manzaralı olan 31 odaya sahiptir. 5 yıldır gurur listesinde yer aldığı için Tripadvisor tarafından onurlandırılarak 2017 yılında Mükemmellik Sertifikasını almıştır. Kordonboyu’nun muhteşem gün batımı eşliğinde içkinizi yudumladıktan sonra, uluslararası mutfakların seçkin örneklerini tadabileceğiniz zengin menümüz ve size en iyi şekilde hizmet verecek servis ekibimiz ile, yemek keyfiniz unutulmaz bir hatıraya dönüşecektir.


Key Museum, E. Özgörkey Grubu İcra Kurulu Başkanı Murat Özgörkey ile İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Özgörkey’in koleksiyonerlik ruhundan doğdu. 7.000 metrekare alana kurulu olan müzede, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından 2001 yılından beri titizlikle bir araya getirilen parçalarla oluşmuş farklı koleksiyonlar sergileniyor.


2006 yılında Antalya’da hizmet vermeye başlayan Özgörkey Laundry bölgenin en büyük ve en modern tesisidir. Yıllık 18.000 tonluk kapasite ile yüksek teknoloji ve entegre operasyon mantığıyla tekstil yıkama hizmetleri sağlamak üzere kurulmuştur.

Öztar

Özgörkey, ustalığını ve uygulamalarını sadece hasatta değil, tohum konusunda da genişletmektedir. Öztar, 2003 yılında tohumculuk ve tarım alanında araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur. Ege Üniversitesi ve Zirai Araştırma enstitüleri ile birlikte patates tohum araştırma ve geliştirme üzerine çalışmaktadır. Torbalı kampüsünde bulunan tam donanımlı bir sera ve özel laboratuvarlar ÖZTAR ekibi için temel çalışma alanı olarak hizmet vermektedir.